Mavi rengin
anlamı.

01

“Mavi Rengin Anlamı” yazısı mavi rengi sevenler için yazılmıştır. Bu renk güven, sorumluluk, dürüstlük veya sadakati temsil etmektedir."

02

"Mavi samimi, saklı ve sessizdir. Yaygara yapmak veya dikkat çekmek istemez."

logo mavi detay
Mavi Detay Grup

2013 yılında Mavi Konak ismi ile kurulan firmamız ilk dönem tadilat ağırlıklı çalışmalar yapmış, ofis, pansiyon, cafe gibi projeler yürütmüştür. 2017 yılından itibaren yazılım sektöründe de faliyet göstermeye başlamıştır. İlk aşamada hizmet verdiği sektörlere yönelik küçük yazılım çözümleri üreterek, sektöre giriş yapan firmamız 2018 yılından itibaren Mimarlık Ofisi ve Yazılım Ofisi olmak üzere iki fafrklı sektörde uzmanlaşmış ve Mavi Detay Grup kimliğini kazanmıştır. Her iki alanda da günümüze kadar başarılı projeler yürütmüş, çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla birçok iş ortağına sorunsuz hizmet sunması ile gurur duyan bir firmadır.

Mavi Detay Mimarlık Ofisi

Mavi Detay mimarlık ofisi tasarım ve uygulama alanında farklı projelerin yer aldığı bir üretim merkezidir. Projeler genelinde farklı tasarımcı ve uzman kişilerin bir araya geldiği bu üretim merkezinde tecrübe birikimi ile uygulama alanı ve tasarım alanını birbirine entegre etmiştir. "İyi fikrin en büyük engeli kendi fikrine aşık olmaktır." Müşteri ile birlikte çalışarak, tasarımın müşteri ve kullanıcı ihtiyaçlarına, fonksiyon ve ekonomik şartlara uyum sağlayacak şekilde, hızlı, çağdaş ve estetik anlayışla geliştirilmesi ve çözümler üretilmesi ofisimizin öncelikleri arasındadır.

Projelerimiz           Ekip
Mavi Detay Mimari Çözümler
Mimarınla Konuş
Teklif Al