Proje Tasarım Türlerimiz
Mimari Tasarım
Konut, villa, site projeleri, şirket merkezi, ofis binaları, mağaza vb her türlü yapı için alanında uzman ekibimiz tarafından mimari proje tasarımları yapmaktayız. Etüt çalışması ile başlayarak sonrasında avan proje, mimari proje ve uygulama projesi gibi gereken tüm aşamalar titizlikle hazırlanıp sunulmaktadır.
İç Mimari Tasarım
Alanında uzman ekibimizle, konut, ofis, kafe, restoran, mağaza vb gibi tüm iç mekanların tasarımlarını yapmaktayız. Öncelikle iç mekan için keşife gidip ölçülerimizi alarak sürece başlıyor, ardından kullanıcı ihtiyaçlarını analiz ederek en doğru tasarımı ortaya çıkarıyoruz.
Cephe Tasarımı
Mimari projesi tamamlanmış olan yapılarınız için cephe tasarımı hizmeti vermekteyiz. Bir yapıyı gösteren en önemli unsur cephesidir. Doğru tasarlanmış cepheler kullanıcının etkilenmesinde çok önemli bir unsurdur. Bu nedenle cephe tasarımına ayrıca önem veriyoruz ve uzman ekibimizle tasarım, render ve animasyon hizmeti sunuyoruz.
Peyzaj Tasarımı
Apartman ve site bahçeleri, villa müstakil ev bahçeleri vb tüm alanlarda peyzaj tasarımı çok önemlidir. Peyzaj tasarımı yapılırken doğru planlama yapılmalı, tasarım özgün olmalı ve uygulaması özenli yapılmalıdır. Tüm bu unsarlara önem veriyor ve sizi hayalinizin ötesinde bahçelerle buluşturuyoruz.
Konut Tasarımı

Konut Tasarımı

Hayalinizdeki eve kavuşmanız artık çok kolay. Kullanıcı ihtiyaçlarını önemseyerek, estetik ve fonksiyonel konut tasarımları yapıyoruz. Yaşadığınız evde kendinizi iyi hissetmeniz için sizi iyice dinliyoruz; ilgi alanlarınızı, hobilerinizi, gereksinimlerini öğreniyor ve tasarımlarımızı bu çizgide yapıyoruz. Sadece bir mekanı değil, bir yaşantıyı tasarlıyoruz.

Ofis Tasarımı

Ofis Tasarımı

Daha gösterişli ve tasarlanmış ofislere sahip olun. Mavi Detay olarak, çalışırken size huzur veren ve içinde olmaktan mutlu olduğunuz ofislerde üretkenliğin nasıl arttığının farkındayız. Bu nedenle ihtiyaçlara uygun, estetik ve şık ofis tasarımları yapan ekibimiz her zaman yanınızda.

Ticari Alanlar

Ticari Alanlar

Kafe, restoran, mağaza vb tüm iç mekan tasarımlarınız için uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz. Gösterişli, doğru tasarlanmış mekanların müşterileri etkileyerek mekan içerisinde daha fazla vakit geçirmelerini sağladığının ve akılda kalıcı olmak için önemli bir unsur olduğunun bilincindeyiz. Mekanlarınızın her metrekaresine değer veriyoruz.

Tasarım, düşünce ve zanaatı birleştiriyoruz
Uzman ekibimizle hayalinizde ki mimari tasarımları gerçeğe dönüştürüyoruz.

MAVİ DETAY Tasarım Ofisi, süreci başından sonuna büyük bir özenle sürdüren ekibi ile, müşterilerine sıradışı bir projelendirme hizmeti sunmak konusunda uzmanlaşmıştır.

mavi detay ic mimari
Fikirleri gerçekleştirmenin tam zamanı
Fikirler doğrultusunda projeler oluşturuyoruz.

MAVİ DETAY Tasarım Ofisi, olarak deneyimlerimizden yola çıkarak bir mekanı tasarlamanın ya da yenilemenin özellikle de bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip olmayan kişiler için ne kadar zor bir süreç olduğunun farkındayız. Bu süreçte daima yanınızdayız.

mavi detay ic mimari
Modern fikir ve projeler
Mavi Detay TASARIM
Muhteşem mekanlar

İçinde bulunduğunuz zaman size huzur ve mutluluk veren modern, şık mekanlardır.

Müşteri fikir ve görüşleri

Müşterilerimiz istekleri doğrultusunda fikir alışverişi ve yenilikçi tasarım anlayışı ile iç mekan dizaynları yapıyoruz.

Yeterlilik ve zanaat

Gerekli niteliklere sahip uzman tasarım ekibimiz ile özverili bir şekilde proje teslimi sağlıyoruz.

Mimarınla Konuş
Teklif Al